DONKEYMAILS

GD Star Rating
loading...

DONKEYMAILS je firma nabízející výdělek na internetu již od roku 2005. Nabízí několik druhů výdělku. Hlavní způsob, jak vydělat peníze u této firmy jsou peníze za e-maily. Další způsoby jsou peníze za manuální surfování nebo například peníze za klikání na reklamy nebo peníze za hraní flash her nebo peníze za registrace. Mají velice nízká výplatní minima. Nabízí samozřejmě také možnost levné propagace Vašich www stránek. Jak jsem již zmínil, DONKEYMAILS je na trhu od roku 2005. Za tuto dobu stihla tato firma vybudovat úctyhodnou základnu členů. V současné době po 5 letech provozu má cca 400 000 aktivních členů a jejich počet stále rychle stoupá.

DONKEYMAILS se proslavili hlavně výdělkem za reklamní e-maily a ostatní druhy výdělku jsou pouze doplňkové, ale stojí také za vyzkoušení. My se zde budeme věnovat hlavně příjmem reklamních e-mailů. Registrace do tohoto programu je zadarmo. Stačí kliknout na políčko sign-up a napsat svůj e-mail. Má to však jeden háček. Většina free mailových služeb jejich e-maily zahazuje. Tudíž nedočkáte se slibovaného odkazu pro pokračování registrace. Proto je vhodné zvolit některý z e-mailů, které nejsou zadarmo. Ideální je pokud máte e-mail od svého poskytovatele internetu, nebo e-mail s doménou Vašich www stránek. Nejsou podporované například tyto služby Hotmail, MSN nebo (z vlastní zkušenosti Seznam). E-mail s odkazem by Vám měl dorazit cca do 72 hodin (pokud nedorazí můžete klidně zkusit jinou e-mailovou adresu).  Dokončení registrace je potom dílem cca 1 minuty. Po potvrzení vyplněného formuláře se můžete okamžitě přihlásit a začít vydělávat, ať už klikáním nebo surfování nebo hraním a nebo jen čekat na reklamní e-maily a vydělávat peníze za klikání na reklamu v nich obsaženou.

Kolik za to? Za placené e-maily se cena liší. Odvíjí se od ceny, kterou zaplatí inzerent za svou reklamu. DONKEYMAILS garantují, že za jeden e-mail nedostanete méně než 1/4 centu. Další potenciál výdělku později najdete v nabírání nových členů, tzv. referrals. DONKEYMAILS platí za 5 úrovní referralů, kteří se registrují pod Váš účet. Za první úroveň dostanete 10% z výdělku referrala, za druhou úroveň 5% z výdělku, za třetí úroveň 3%, za čtvrtou úroveň 2% a za pátou úroveň 1 procento z výdělku referrala.

O výplatu si u DONKEYMAILS musíte zažádat (odkaz CASHOUT). DONKEYMAILS podporuje hned několik internetových peněžek (platebních systémů). Jsou tyto internetové peněženky: PerfectMoney, LibertyReserve, RoutePay, PayPal, AlertPay a SolidTrustPay. Výplata přes jednotlivé platební systémy se liší nejnijžší částkou k výplatě. U PerfectMoney a LibertyReserve je to 1 cent, u RoutePay je to 0,1 dolaru, u PayPal a AlertPay je nejnižší částka k výplatě 1 dolar a u SolidTrustPay je to 2,50 dolarů. Záleží jen na Vás jakou z těchto internetových peněženek si zvolíte pro vyplácení.

DONKEYMAILS a výdělek peněz za reklamní e-maily obecně není cestou ke zbohatnutí. Ale jak se u nás říká „halíře dělaj talíře“, takže to můžete klidně zkusit. Není to na druhou stranu žádná dřina. Pouze čekáte na e-maily a potom kliknete na reklamu. DONKEYMAILS je jednou z nejlepších a nejstarších firem nabízejících peníze za e-maily. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte přímo na jejich stránky DONKEYMAILS.

DonkeyMails.com: No Minimum Payout