GLOBALTESTMARKET

GD Star Rating
loading...

GLOBALTESTMARKET je projekt, který nabízí specifický způsob vydělávání peněz na internetu. Jedná se o firmu, která se zprostředkovává průzkumy trhu pro různé další agentury a svým členům nabízí peníze za vyplňování dotazníků a anket (tj. peníze za dotazníky). Projekt GLOBALTESTMARKET byl založen v roce 1999 společností GMI (Global Market Insite, Inc.), která je největším zprostředkovatelem online průzkumů trhu na světě. V současné době spolupracuje s více než 1400 agenturami ve 43 zemích po celém světě (mimo jiné i v České Republice). Svým členům pak nabízí účast v průzkumech trhu těchto agentur. Spotřebitelé (registrovaní členi) tak získávají jedinečnou možnost podílet se na rozvoji nových výrobků a služeb. Vaše názory, připomínky či náměty pak vytvářejí skvělou zpětnou vazbu pro zadavatele průzkumů.

Stránky GLOBALTESTMARKET jsou dostupné v mnoha světových jazycích. Bohužel čeština zatím chybí, ale dotazníky, které budete vyplňovat jsou už v češtině. Pro registraci se budete muset pravděpodobně spokojit s angličtinou. Registrace do GLOBALTESTMARKET je zadarmo. Na stránkách projektu kliknete na „JOIN“ a vyplníte údaje o své osobě včetně poštovní adresy. Poté obdržíte do své e-mailové schránky e-mail s odkazem na potvrzení registrace. Kliknutím na odkaz dokončíte svou registraci a můžete se přihlásit. Po přihlášení doporučuji vyplnit profilový dotazník, který zabere cca 20 minut. Tím se zvýší Vaše šance dostat pozvánku k vyplnění specializovaných anket a dotazníků.

Po dokončení celého procesu už jen čekáte na pozvánku k průzkumu. Pozvánky Vám budou chodit přímo do Vaší e-mailové schránky, kterou jste vyplnili při registraci. Při obdržení pozvánky jednoduše kliknete na odkaz a odpovíte na otázky. Dotazníky jsou různě ohodnocené. Získáváte za ně 20 a více tzv. Market Points. Market Points se později dají převést na dolary. Minimum pro převod je 1000 Market Points, za které dostanete částku 50 dolarů. To je zároveň minimální částka k výplatě. Market Points mají trvanlivost 3 roky od data získání. Jejich platnost vyprší také v případě 1 roku neaktivity.

Výplata u GLOBALTESTMARKET probíhá šekem. Nejdříve musíte mít 1000 Market Points, které převedete v části Rewards kliknutím na Redeem. Poté budou Vaše body převedeny a vytvořen šek. Na šek, jako člen nežijící v USA, budete čekat 6-8 týdnů. Šek má platnost 90 dní. Proto s ním pospěště do banky, kde požádáte o jeho přijetí k inkasu. Banka poté musí ověřit pravost šeku a penízeVám připíše na účet v CZK. Proces ověřování pravosti šeku trvá cca 1 měsíc v závislosti na tom, u které banky máte vedený účet.

Za úspěšné vyplnění dotazníku dostanete také 3 tzv. Sweepstakes a za vyplnění dotazníku, k jehož vyplnění jste pozváni, ale není pro Vás určen dostanete 1 Sweepstake. Každá sweepstakes Vám zajistí účast v denním a měsíčním losování. Jako vítěz denního losování můžete získate 300 dolarů a jako vítěz měsíčního losování 500 dolarů.

GLOBALTESTMARKET nemá referral systém (systém provize z nabraných členů). Jediná možnost, jak zpeněžit přijaté členy je affiliate program provozovaný u Comission Junction, který vyžaduje kromě jiného daňové údaje. Jako občan České Republiky pouze musíte potvrdit formulář, že nejste občan USA (tudíž nevztahují se na Vás daňové zákony USA). Pozor tento partnerský program zatím platí pouze za registrace z USA, Velké Británie, Australia, Kanady, Německa, Holandska a Hong Kongu.

GLOBALTESTMARKET je zavedený a důvěryhodný projekt, který nabízí peníze za vyplňování dotazníků v rámci průzkumu trhu. Platí i do České Republiky a je to určitě změna oproti záplavě firem nabízejících peníze za klikání, peníze za surfování, peníze za příjem reklamních e-mailů apod. Tato práce má alespoň nějaký smysl v tom, že se podílíte na závádění nových výrobků a služeb na trh. Pokud Vás tento druh výdělku zaujal registrujte se na GLOBALTESTMARKET.