ADVERTSTHATPAY

GD Star Rating
loading...

ADVERTSTHATPAY je nová klikačka, tj. projekt který platí peníze za klikání. Na rozdíl od většiny projektů, které nabízí vydělávání peněz na internetu, uvedených na našich stránkách tento projekt vyplácí ne v dolarech, ale v librách. Vychází tam tedy lepší kurz. Dolar je cca za 17 korun, kdežto Libra je za cca 29 korun. Tato klikačka je zcela nová a nedávno překročila hranici 5000 členů. Její výhodou jsou nejen již zmíněná výplaty v Librách, ale také neomezený počet přímých referralů, které můžete přivést do systému.

Registrace do ADVERTSTHATPAY je zadarmo stejně jako u ostatních klikaček. Vyplníte jednoduchý formulář. Přijde Vám e-mail s potvrzujícím odkazem a můžete začít vydělávat klikáním na reklamy. Stejně jako u ostatních klikaček i zde si můžete pořídit několik druhů placeného členství, které Vám přináší spoustu benefitů. Funguje zde i pronájem referralů. Jako standardní člen máte k dispozici kolem 5 reklam denně v hodnotě od 0,0005 do 0,001 Libry. Výdělek můžete zvýšit jednak nabíráním nebo pronájmem referralů anebo upgadem na placené členství. ADVERTSTHATPAY nabízí také placené nabídky, kde dostáváte odměnu za registrace do různých projektů. A mají také systém výměny reklamy, kdy prohlížením cizích stránek získáváte kredity, které můžete pak použít pro propagaci vlastních www stránek.

Porovnání členství u ADVERTSTHATPAY:

NEW
20% z výdělku referralů
2,99 Libry za měsíc

BRONZE
30% z výdělku referralů
4 Libry za měsíc

SILVER
50% z výdělku referralů
5% z nákupů referralů
2% z upgrade referralů
7 Liber za měsíc

GOLDEN
100% z výdělku referralů
10% z nákupů referralů
5% z upgrade referralů
12,5 Libry za měsíc

ULTIMATE
100% z výdělku referralů
25% z nákupů referralů
10% z upgrade referralů
100 Liber za rok

ADVERTSTHATPAY vyplácí vždy mezi 1. a 5. každého měsíce. Zažádat můžete o výplatu (cashout) po dosažení částky 1,01 Libry. ADVERTSTHATPAY vyplácí pomocí internetových peněženek PayPal a AlertPay. Návody na internetové peněženky najdete na našich stránkách v kategorii „Peněženky„.

ADVERTSTHATPAY nabízí klasický systém klikání na reklamy inzerentů a tudíž výdělek formou peníze za klikání. Vyplácí v Librách namísto v dolarech. I přes výhodný kurz nečekejte žádné zázraky. Je to pořád klikačka a mají to dobře spočítáno. Výdělek je srovnatelný s ostatními klikačkami. Pokud Vás zaujal tento projekt registrujte se na ADVERTTHATPAY.