BUXIFY

GD Star Rating
loading...

BUXIFY další z firem, u kterých můžete vydělávat peníze na internetu placeným klikáním. Jedná se o klikačku od tvůrců BUX-MATRIX a je online více než 2 roky a získala si vysokou pozici na poli firem nabízejících peníze za klikání. BUXIFY má unikátní systém založený na podílu ze zisku projektu, který je vyplácen denně. Obě klikačky tohoto týmu jsou vyhlášené svým systémem a pravidelně vyplácí peníze. Zisk se pohybuje až u hranice 130%. Navíc v současné době u BUXIFY dostanete 5 dolarů hned po bezplatné registraci.

Registrace do BUXIFY je zcela zadarmo. Při registraci vyplníte přihlašovací údaje, e-mail a e-mail internetové peněženky. Pro registraci doporučují zvolit e-mailovou adresu od Gmail. Osobně jsem to zkusil s adresou od Seznamu a také to funguje. Na tento e-mail Vám dorazí potvrzení registrace. Nic se neděje pokud na Váš e-mail nedorazí. Můžete se přihlásit do systému a zažádat o nové zaslání na novou e-mailovou adresu. Jak už jsem zmínil hned po registraci získáte na svůj účet 5 dolarů a Vaše členství má status „Free“. V tomto typu členství vyděláváte tzv. Bfy$ „BUXIFY DOLLARS“. Tato měna nejde vyplatit. Ve Free členství také nemůžete zažádat o výplatu. Vydělané peníze se dají použít pouze na upgrade nebo nákup referralů. Neztrácejte však hlavu. Na upgrade si vyděláte snadno. Denně máte totiž k dispozici 10 reklam (je možné, že se budete muset přihlásit 2-3 krát denně, abyste mohli kliknout všech 10). Za kliknutí na jednu z nich získáte 0,01 dolaru, tj. denně vyděláte 0,1 dolaru. Z toho vyplývá, že na členství Iron (10 dolarů/měsíc) budete mít peníze za necelé dva měsíce (máte 5 dolarů za registraci + 50 dní x 0,1 dolaru). Pak už získáte možnost opravdu vydělávat. Máte možnost během měsíce z těchto utracených 10 dolarů získat 130%, tj. 13 dolarů a peníze za kliknutí na reklamu se zvýší na 0,065 dolarů. Pak postupně můžete získávat vyšší a vyšší členství a Vaše výdělky se znásobují. Jediné co musíte dělat, je to že, se musíte přihlásit na stránkách BUXIFY a  kliknout každý den na 10 reklam a pak už vše běží samo.

Pokud nechcete volit tuto zdlouhavou cestu, je možné si členství samozřejmě koupit za své a celý proces tak urychlit. Předchozí návod Vám ukázal, jak vydělat minimální množství peněz. Představte si, co když k tomu přidáte několik referralů. Vaše zisky budou růst rychleji. Z každého referrala dostanete 0,003 dolaru za klik, tj. 0,03 dolaru denně. Referraly si můžete také pronajmout. U Buxify navíc máte garanci, že koupíte pouze klikající referraly (tj. nekupujete zajíce v pytli). Získáte navíc podíl 10% z částky, kterou referral zaplatí za upgrade. Výplata podílů ze zisku BUXIFY probíhá denně na účet u internetové peněženky AlertPay.

BUXIFY je zavedená a důveryhodná klikačka s revolučním systémem výplaty provizí ze zisku. Už během necelých dvou měsíců můžete získat upgrade členství, ze svého vlastního výdělku v systému. Klikací systém je nastaven tak, že nutí uživatele klikat. Je zde garance klikání pronajatých referralů. Jedná se o klikačku od tvůrců BUX-MATRIX, které už máme ověřené. To vše s výbornou technickou podporou dává dohromady jediný závěr: pojďme do toho. Registrujte se na stránkách projektu BUXIFY.