NEOBUX

GD Star Rating
loading...

NEOBUX je společnost, která se zabývá reklamou na internetu od března 2008. V současné době je největší společností, která nabízí peníze za klikání. Má již přes 3000000 uživatelů. Snaží se spojit na jednom místě dohromady nabídku s poptávkou, tedy inzerenty s potencionálními zákazníky. Neobux vyplácí peníze za klikání na reklamy. Patří tedy mezi tzv. klikačky. Jedná se o jednoduchý systém, kdy po registraci se přihlásíte ke svému účtu u Neobux, podíváte se do sekce advertisment a klikáte na reklamy. Za tyto reklamy pak získáváte peníze. Reklamy jsou cca 4 denně, takže Vám stačí cca 3 minuty denně na vyřízení této povinnosti. Jedná se tedy o velice jednoduchou formu výdělku z domova.

Registrace u NEOBUX je zadarmo. Touto registrací získáte členství STANDARD. Později můžete své členství upgradovat na GOLDEN. Musíte splnit tyto podmínky 15 dní členství, 50 kliknutí na reklamu a 2 referraly. Při registraci musíte uvést dva e-maily. Jeden pro registraci a jeden od internetové peněženky PayPal nebo AlertPay (mohou být shodné). Účet u PayPal nebo AlertPay budete potřebovat pro převod vydělaných peněz na Váš účet. Minimální výplata je poprvé 2 dolary, po druhé 3 dolary, po třetí 4 dolary atd. až do 10 dolarů. Pak zůstane minimální výplatní částka na 10 dolarech. Po zažádání o výplatu budou Vaše peníze okamžitě převedeny na Váš účet, žádné čekání.

Porovnání členství:

STANDARD – 0,01$ za Vaše kliknutí a 0,005$ za kliknutí referralů
GOLDEN – 0,01$ za Vaše kliknutí a 0,01$ za kliknutí referralů
u členství GOLDEN můžete kupovat tzv. GOLDEN Packy, ze kterých plynou další výhody.

Vydělané peníze můžete okamžitě investovat buď do reklamy (propagace vlastních stránek) nebo si můžete pronajmout referraly, kteří na Vás budou klikat. Referralové jsou hlavním zdrojem Vašich příjmů. Získávat je můžete buď pronájmem anebo je můžete nabírat sami pomocí svých WWW stránek nebo oslovením Vašich známých.

Neobux má pro své uživatele výbornou podporu, vyhrazené fórum a sub-fórum ve 23 různých jazycích, detailní statistiky pro členy a inzerenty, jackpoty, bezpečnost atd. Jedná se o nejlepší firmu platící peníze za klikání. Stojí za to ji vyzkoušet. Registrovat se můžete ZDE.Napsat komentář