20Dollars2Surf

GD Star Rating
loading...

20Dollars2Surf je francouzská firma, která nabízí peníze za surfování. Tato firma je sice z Francie, ale platí v dolarech a stránky má přeložené do několika jazyků včetně angličtiny. Proto jsem tu firmu zařadil mezi anglické firmy platící za surfování. Nabízí nejen peníze za surfování, ale také podíl z nově přijatých (naverbovaných) členů (referals).

Jak to funguje? Na domovské stránce 20Dollars2Surf se přepněte vlaječkou na anglický jazyk (případně jiný jazyk, který Vám je bližší). Vyplňte svůj e-mail. Pro pokračování v registraci je nutné nejprve nainstalovat jejich CashBar. Po instalaci CashBaru se Vám zobrazí okno pro vyplnění dalších údajů registrace. Po dokončení registrace se automaticky CashBar objeví dole uprostřed Vaší obrazovky a v tu chvíli už vyděláváte body, které se začátkem dalšího měsíce mění na peníze. CashBar je možné přetáhnout kamkoliv na ploše. Občas Vám vyskočí na plochu nové okno s nějakou nabídkou. Je nutné občas na nějakou z nabídek kliknout.

Po registraci se můžete přihlásit. Buď v levé části CashBaru stačí kliknout na značku dolaru a tím se přihlásíte nebo se přihlásit přímo na stránkách v sekci members. Heslo Vám vygenerují automaticky a přijde Vám do hodiny e-mailem. V nastavení svého účtu pak můžete heslo změnit. Měsíčně můžete za své surfování vydělat maximálně 10000 bodů. Proto je dobré nabírat nové lidi. Dostanete z každého referala do 10 úrovně pod Vámi 10%.

20Dollars2Surf nabízí různé bonusy, např. klik bonus. Klik bonus je stránka, na které jsou každý nové reklamy. Kliknutí na ně ohodnoceno body. Další bonus je surfer bonus. Když se v CashBaru objeví místo reklamy „SURFER BONUS“ klikněte na něj a můžete vyhrát další body. Můžete se také zůčastnit programu Super Refferal, který nabízí jackpot, který dostane ten, kdo získá nejvíce bodů. Musíte si pořídit tzv. SurfPass, ten je za peníze. Můžete k tomu použít vydělané peníze z CashBaru.

Vyplácení peněz probíhá jednou měsíčně. O vyplacení si musíte zažádat sami. Je totiž nutné vyplnit adresu kam mají poslat šek. Nejnižší částka k vyplacení je 20$. 20 Dollars2Surf je velmi zajímavá firma nabízející peníze za surfování. Registrace je zadarmo. Registrovat se můžete ZDE a hned začít vydělávat peníze za surfování.