CashSurfers

GD Star Rating
loading...

CashSurfers je společnost, která působí na trhu internetové reklamy již přes 10 let. Můžete u nich vydělávat peníze za surfování. Nabízí také výdělek za spoustu dalších činností, např. peníze za vyhledávání, peníze za registrace u různých dalších společností. Některé registrace jsou pouze pro uživatele z USA a Kanady. Některé jsou dokonce zadarmo. Funguje to takto: Po jednoduché registraci v angličtině si můžete okamžitě stáhnout jejich CashBar. Je to program, ve kterém se Vám budou zobrazovat reklamy od různých firem. Při surfování Vám automaticky přibývají body na kontě. Ty jsou každý měsíc převedeny na peníze.

CashSurfers je vyzkoušená společnost s dlouholetou tradicí a pravidelně platí. Stejně jako u jiných společností, které nabízí peníze za surfování, i tato společnost nabízí peníze za nabírání nových uživatelů (referals). Budete dostávat 10% z výdělku svých referalů a to až do čtvrté úrovně pod Vámi. Samotným surfováním sice něco vyděláte, ale obrovský potenciál výdělku je právě nabírání nových lidí. Referaly můžete nabírat např. na svých webových stránkách nebo oslovením svých přátel nebo si můžete přidat svůj registrační odkaz do podpisu v e-mailu a tím oslovit všechny, se kterými si mailujete.

Samotný CashBar je aplikace, která Vám zabere spodní část obrazovky. Můžete nejen sledovat reklamy, ale také použít vyhledávací box. Za každé hledání pak získáváte další body. Vaši aktivitu si můžete jednoduše kontrolovat pomocí malého obdélníku vedle reklamy. Pokud je zelený započítávají se body. Když zčervená jste neaktivní a body se nepřipočítávají. CashBar se dobře snáší se Surfbary ostatních společností. Můžete mít tedy najednou spuštěno několik surfbarů a vydělávat více peněz.

CashSurfers mají podrobné statistiky, kde vidíte jak Vám přibývají body, kolik peněz jste vydělali za surfování a za surfování Vašich referalů, kolik referalů máte. Po přihlášení máte také dostupné registrace k různým společnostím. Tyto registrace jsou ohodnoceny od 10 do 60 dolarů. Pro nás v České Republice je asi nejaktuálnější možností CashBar a peníze za surfování. Při dostatečné síti referalů můžete vydělávat až několik set dolarů měsíčně a to už stojí za zvážení. Zaregistrovat se můžete ZDE.