Endora

GD Star Rating
loading...

Endora.cz je web hosting zadarmo. Je na trhu přibližně jeden rok, ale i přesto už dosáhl 10 000 hostovaných domén. Pokud chcete vydělávat peníze na internetu je ideální začít z hostingem za co nejnižší cenu. Hosting je nezbytný pro Vaše stránky, přes které můžete získávat další lidi do programů, které platí peníze za surfování, peníze za e-maily. Zároveň zde můžete umístit reklamu z affiliate programů. V případě Endory máte na výběr ze dvou hostingových plánů. Jeden je zcela zadarmo. Na Vašich stránkách se budou pouze zobrazovat v dolní části textové reklamy. Druhý plán je placený a získáte plnou funkčnost již od 15 Kč za měsíc. Porovnání parametrů obou programů najdete zde. My se budeme dále věnovat pro nás výhodnější variantě, tj. hosting zadarmo.

Endora hosting zadarmo obsahuje základní funkčnost, která však zahrnuje dostatečné množství funkcí pro umístění profesionálních webových stránek. Získáte 2 GB prostoru pro webové stránky a databázi MySQL.  Pod jedním účtem můžete hostovat neomezené množství domén 2.  řádu (tj. www.neco.cz) nebo domén 3. řádu ve tvaru neco.endora.cz. Pro nastavení celého webu můžete použít přehlednou webovou administraci. Samozřejmostí je ftp přístup pro upload stránek. Naleznete zde zabudovanou podporu několika webových systémů (Drupal, WordPress a dalších), které je možné nainstalovat jedním kliknutím.

Základní vlastnosti hostingu Endora.cz:

– 2 GB prostoru pro Váš web a databáze
– neomezeně domén 2. řádu (vasedomena.cz) na jednom účtě
– neomezeně domén 3. řádu (neco.endora.cz)
– statistiky, cron
– neomezeně databází a ftp účtů
– možnost editace DNS záznamů
– jedním kliknutím zprovozněné Joomla, WordPress, Drupal nebo PHP-Fusion

K dalším funkcím patří zálohování, statistiky, přístup do logů, vlastní 404 stránka, podpora .htaccess a další. S placenou verzí získáte stránky bez reklamy, podporu https a 5 GB prostoru. Free verzi hostingu Endora využívají i naše stránky „Peníze na internetu“, které fungují na blogovacím systému wordpress. Jedná se o výborný hosting pro začínající stránky a není problém kdykoliv přejít na placenou verzi, která stále vychází levněji než běžný placený hosting. Pro registraci navštivte stránky Endora.cz.