PTC REFERRALS

GD Star Rating
loading...

PTC REFERRALS je projekt, ve kterém můžete získat zadarmo referraly do nejznámnějších klikaček a tím vydělávat další peníze na internetu. Tento tzv. Downline Builder je zcela zadarmo a přinese Vám exponenciální růst vaší downline u nejznámnějších a ověřených klikaček (PTC). Zadarmo získáte webovou prezentaci, která bude obsahovat referenční odkazy Vašich klikaček a jejich stručný popis. S PTC REFERRALS nemusíte propagovat jednotlivé referenční odkazy. Stačí propagovat pouze jeden odkaz od PTC REFERRALS. Tento downline builder Vám nabízí jednoduchý a přehledný nástroj k získání vlastní stránky a budování Vaší downline.

Registrace u PTC REFERRALS je zcela zadarmo bez žádných dalších skrytých poplatků či nutných nákupů upgrade. Při registraci vyplníte pouze základní údaje o sobě, login, heslo a e-mail. Po úspěšném dokončení registrace okamžitě získáváte přístup do členské sekce. První, co je nutné udělat, je kliknout na „Update Program Info“. Zde vyplníte svá ID z jednotlivých klikaček. Tam kde nejste registrováni, nechte prázdné pole. Po vyplnění svých ID získáváte svou vlastní stránku s prezentacemi jednotlivých klikaček (PTC) s Vašimi referenčními odkazy. Vzorek stránky najdete zde – PTC REFERRALS PROGRAMS. Tuto stránku pak můžete registrovat do katalogů a vyhledávačů po celém světě, případně ji propagovat stejně jako ostatní stránky (reklama u klikaček, Adwords apod.).

To samozřejmě není vše. Po registraci získáte nejen novou stránku, ale také referenční odkaz, tj. systém PTC REFERRALS Vám umožňuje také nabírat nové členy. Tito členové po registraci si opět vytvoří stránku. Tam kde oni nevyplní svoje ID zůstává Vaše ID. To znamená další referraly zadarmo pro Vás. Tento systém navíc funguje do neomezeného počtu úrovní referralů. To znamená, že může nastat možnost, kdy Vaše ID bude na několika desítkách stránek, které někdo propaguje.

PTC REFERRALS downline builder Vám přináší excluzivní možnost jak získat referraly zadarmo. Navíc získáváte vlastní stránku. Tato stránka je generovaná a tudíž ji mohou použít i ti z Vás, kteří nemají zkušenostit s tvorbou www stránek. Tento projekt je zcela zadarmo, takže nic netratíte a můžete se soustředit na propagaci hned několika klikaček najednou. Máte zde možnost zvýšit své zisky z vydělávání peněz na internetu. Pokud Vás projekt zaujal registrujte se na PTC REFERRALS.