BESTCLICEVER

GD Star Rating
loading...

BESTCLICEVER je mladá klikačka s inovativním přístupem. Peníze na internetu u ní můžete vydělávat klikáním na reklamy, tj. peníze za klikání. BESTCLICEVER je pro ortodoxní „klikače“. Nabízí totiž denně přes 50 reklam i standardním členům. Další specialitou je odměňovací systém. Vydělává se totiž 3 dolary za Vaše kliknutí a 3 dolary za kliknutí referralů. Řeknete si, tak to je určitě SCAM (podvod). Není to podvod, nejedná se totiž o dolary americké, ale o fiktivní měnu pro vnitřní potřeby klikačky. Přepočet je 200 $B = 1 USD. BESTCLICEVER je společnost fungující na principu sdílení zisku (ProfitSharing Company), tzn. vyplácí Vás podílem ze zisku. Více o výdělku se dozvíte níže.

Registrace do projektu BESTCLICEVER je zadarmo, stejně jako u ostatních klikaček. Zabere Vám pouze několik minut. Po registraci se můžete okamžitě přihlásit a začít klikat na pořádnou porci reklam. Jak sami uvidíte, je to přes 50 reklam denně, což už je pěkná várka. Výdělek se počítá velice jednoduše. Vyděláváte tzv. BestClicEver dolary, a to 3 za Vaše i kliknutí i za kliknutí Vašich referralů. Přepočet najdete výše.

Další zvláštnost je i ve způsobu výplaty. Abyste mohli zažádat o výplatu musíte mít buď 10 přímých referralů nebo utratit 10 dolarů v systému. Výdělek se pak, přesto nerovná přepočtu 200:1. Dostáváte podíly podle druhu členství a to následovně:

Free členství 10%
Premium členství 20%
Elite členství 30%
Ultimate členství 40%

Příklad:
naklikáte 200 B$ – tj. 1 USD, z něj jako Free člen získáte 0,1 USD (v případě 2000 B$ je výsledek 1 USD)

BESTCLICEVER vyplácí pomocí internetové peněženky AlertPay.

BESTCLICEVER je velice zajímavá klikačka s převratným systémem. Působí trochu složitě, ale vyplácí. Existuje spousta důkazů o výplatách. Doporučuji určitě vyzkoušet, vypadá, že se to vyplatí. Registrovat se můžete přímo na stránkách projektu BESTCLICEVER.