CSKLIK

GD Star Rating
loading...

CSKLIK je další firmou, s jejíž pomocí můžete vydělávat peníze na internetu. Nabízí hned několik možností, jak získat peníze. Jsou to peníze za klikání (hlavní), peníze za registrace a peníze za e-maily. Systém CSKLIK dává možnost výdělku za příjem reklamy a inzerentům možnost zviditelnit své stránky, zvýšit jejich návštěvnost, hodnocení a i jejich zisky. CSKLIK je provozován v češtině, ale je otevřen prakticky pro každého. Pro inzerenty nabízí zajímavé ceny, také faktury za platby a pomoc při zadávání reklamy a pro členy pak jistotu platby od české firmy.

Kolik peněz můžete vydělat u CSKLIK? Peníze můžete získávat za příjem reklamních emailů, klikání na odkazy inzerentů a placené registrace. Jedno kliknutí má běžně hodnotu 0,01 USD, příjem reklamního emailu 0,005 nebo 0,01 USD a placená registrace 0,2 USD. Své výdělky můžete zvýšit pomocí dvou stupňového systému referralů (lidí, kteří se přihlásí pod Vás). Ze zisku referralů získáváte i vy určitá procenta a to u referralů 1. úrovně 20% a 2. úrovně 10%. Prémiovým členům jsou jako referralové automaticky přidělováni členové, kteří ničí referralové nejsou.

Registrace je zadarmo. Zaregistrovat se mohou i cizinci, kteří ovládají český jazyk. Registrací získáváte členství Standard. Můžete si doplatit na Premium členství. Základní doba sledování reklamy je 50 sekund pro standardní členy a 25 sekund pro držitele prémiového členství. Cena prémiového členství je 14,99 dolarů za čtvrtletí. Prémiové členství je nutné obnovit čtyřikrát ročně a to 31.3., 30.6., 30.9. a 31.12. Neobnovená členství následující den po uvedených datech jsou automaticky převedena na standardní členství.

Členské výhody

  • Nízké výplatní minimum
  • Zisk z referralů
  • Platba za kliknutí
  • Platba za registraci
  • Platba za četbu emailů
  • A řada dalších možností, jak získat peníze na internetu!

Všechny žádosti o výplatu jsou prováděny prostřednictvím elektronických peněženek AlertPay nebo Paypal. Pro provedení žádosti o platbu musí být zůstatek na členském účtu minimálně 15 $, v případě prémiového členství 5 $. Standardní členové jsou vypláceni do 30 pracovních dní. Prémioví členové do 7 pracovních dní. Výše platby je uvedena vždy u příslušné reklamy. Tato výše se může měnit a platná je ta, která se u příslušné reklamy zobrazuje v okamžiku jejího použití. Některé reklamy mohou být ohodnoceny body, ( též značeno i jako points) které se převádějí na hotovost v poměru 1000 bodů = 1$. Tyto převody nejsou pravidelné a dochází k nim zpravidla jednou za měsíc.

CSKLIK je velice zajímavá klikačka, která nabízí peníze za klikání na reklamy inzerentů. Její velkou výhodou je to, že je v češtině a tudíž se zvládne zaregistrovat každý. Má velice zajímavý a propracovaný systém možností jak získat peníze na internetu. Pokud Vás tato klikačka zaujala, zaregistrujte se přímo na  stránkách CSKLIK.