IFBUX

GD Star Rating
loading...

IFBUX je další z firem, u které můžete vydělávat peníze na internetu. Jedná se o peníze za klikání na reklamy inzerentů. Tato klikačka stejně jako ostatní spojuje dohromady nabídku a poptávku, tj. inzerenty s potenciálními zákazníky. Tato klikačka vznikla v roce 2010. Je oblíbená hlavně díky své hodnotě kliknutí. Už jako standardní člen získáte za kliknutí 0,01 dolaru. IFBUX se vyznačuje také neomezeným počtem přímých referralů, tedy lidí, které do systému přivedete vy sami.

Registrace u IFBUX je jednoduchá a je zadarmo stejně jako u ostatních klikaček. Registrací získáváte členství Standard. Máte neomezený počet přímých referralů a hodnota kliknutí je 0,01 dolaru za kliknutí na jednu reklamu. K dispozici máte průměrně 5 reklam ke kliknutí denně. Za peníze pak můžete pořídit i vyšší členství – Premium a Ultimate. Pokud máte placené členství získáváte další výhody a hlavně více peněz.

Porovnání členství u IFBUX:

Standard
Cena: zadarmo
Platnost: doživotní
Za kliknutí: 0,01 dolaru
Za kliknutí referralů: 0,005 dolaru
Pronájem referralů: 0,35 dolaru
Recyklace: 0,09 dolaru
Maximum pronajatých referralů: 200

Premium
Cena: 69,95 dolarů
Platnost: doživotní
Za kliknutí: 0,01 dolaru
Za kliknutí referralů: 0,01 dolaru
Pronájem referralů: 0,32 dolaru
Recyklace: 0,08 dolaru
Maximum pronajatých referralů: 1000

Ultimate
Cena: 154,95
Platnost: doživotní
Za kliknutí: 0,012 dolaru
Za kliknutí referralů: 0,01 dolaru
Pronájem referralů: 0,27 dolaru
Recyklace: 0,07 dolaru
Maximum pronajatých referralů: 2500

IFBUX vyplácí pomocí internetových peněženek (platebních systémů) PayPal a AlertPay. Vyplácení probíhá okamžitě po zažádání. Požádat o výplatu můžete po dosažení výplatního minima. U IFBUX je minimální částka k výplatě 4 dolary.

IFBUX je velmi rychle rostoucí firma nabízející peníze na internetu. Peníze za klikání si můžete nechat vyplatit po dosažení 4 dolarů a okamžitě je dostanete na svůj účet u internetové peněženky PayPal nebo AlertPay. Velkou výhodou je jednorázový poplatek za placené členství. Premium a Ultimate člentsví získáváte na celý život. Tedy žádné další poplatky. Další výhodou je neomezený počet přímých referralů. Do této klikačky můžete přivést kamarádů a známých i neznámých kolik chcete. Recenze na tuto klikačku jsou také výborné. IFBUX mohu jen doporučit. Pokud Vás tato klikačka zaujala, registrujte se přímo na stránkách projektu IFBUX.