QQQBUX

GD Star Rating
loading...

QQQBUX další z výborných klikaček, které působí na PTC hostingu BUXHOST. Peníze na internetu zde můžete vydělávat klikáním na reklamy, tedy peníze za klikání. Tato klikačky patří do rodiny BUXGroup Services jako např. klikačka FREEBIRDBUX. Stejně jako u ostatních klikaček je princip založený na principu nabídky a poptávky, tj. na jedné straně inzerenti, kteří platí za reklamu a na druhé straně jsou členové (potenciální zákazníci), kteří dostávají peníze za kliknutí na reklamu.

Registrace u QQQBUX je zadarmo. Vyplníte jednoduchý formulář. Na konci formuláře je captcha (potvrzovací kód), na který musíte kliknout pro jeho zobrazení. Po odeslání formuláře je proces registrace dokončen. Můžete se okamžitě přihlásit a začít klikat nebo případně nejprve koupit upgrade a pak začít klikat za lepší hodnotu kliknutí. Zadarmo je členství Standard a hodnota kliknutí je 0,01 dolaru. Už za 10 dolarů za měsíc můžete získat placené členství, kde je hodnota kliknutí dvojnásobná, tj. 0,02 dolaru za klik a více reklam denně ke kliknutí. Garantováno je maximálně 150% návratnost investice.

Porovnání členství u QQQBUX:

Standard
Kliknutí $0.01
Kliknutí referralů $0.005
Výplatní minimum: $4.00
Upgrade referral: provize $0.25
Maximum Referralů:10/50
Instant Payout

Q Investment (1 měsíc za $7)
Kliknutí $0.01
Kliknutí referralů $0.01
Výplatní minimum: $1.00
Upgrade referral: provize $0.50
Maximum Referralů:100/500
Instant Payout

QQ Investment (1- měsíc za $10)
Kliknutí $0.02
Kliknutí referralů $0.01
Výplatní minimum: $1.00
Upgrade referral: provize $0.75
Maximum Referralů:250/750
Instant Payout

QQQBux (1 měsíc $19)
Kliknutí $0.02
Kliknutí referralů $0.01
Výplatní minimum: $1.00
Upgrade referral: provize $1.00
Maximum Referralů: neomezený/neomezený
Instant Payout

QQQBUX vyplácí pomocí internetových peněženek PayPal a AlertPay. Standardní členové musí investovat alespoň 6 dolarů (nákup referralů, reklamy či lépe upgrade), aby byli vyplaceni. Minimální výplatní částka u Standard členství je 4 dolary. Pro placená členství je minimální částka k výplatě 1 dolar. POZOR – po obdržení výplaty je nutné do 48 hodin poslat screenshot Vaší výplaty na jejich fórum, jinak si na příští výplatu počkáte i několik týdnů.

QQQBUX je zatím poměrně malá klikačka, ale o to větší potenciál nabízí. Jedná se o klikačku, u které je nutné investovat. Ideální je nákup některého z placených členství. Ideální je prostřední volba za 10 dolarů na měsíc, tj. QQ Investment členství, kde získáváte dvojnásobnou hodnotu kliknutí. Tuto klikačku doporučujume jako další možnost jak vydělávat peníze na internetu. Pokud Vás zaujala, registrujte se přímo na stránkách projektu QQQBUX.

Webhosting poskytuje Český hosting

NAVRCHOLU.cz
TOPlist TOPlist