FUSION MAILS

GD Star Rating
loading...

FUSION MAILS je jedna z nejstarších firem nabízejících peníze za e-maily. Působí na trhu internetové reklamy již od roku 2003. Za tu dobu vybudovali stabilní projekt, který spoustu členů, kterým platí za čtení reklamních e-mailů a spoustu inzerentů, kteří zde zadávají svou reklamu. fusion MAILS přijímá mezinárodní členy pod podmínkou, že umí anglicky. FUSION MAILS nabízí peníze nejen za reklamní e-maily, ale spoustu dalších možností výdělků. Po přihlášení do členské sekce můžete získávat např. peníze za klikání na reklamy, peníze za registrace atd.

Registrace do projektu FUSION MAILS je zcela zadarmo a jak jsem zmínil, mohou se registrovat členové z celého světa. V první části registrace po kliknutí na odkaz „Member Signup“ vyplníte pouze svou e-mailovou adresu. Pozor stejně jako ostatní firmy nabízející peníze za čtení reklamních e-mailů, i FUSION MAILS má problémy s freemailovými službami (uvádějí např. Yahoo Mail). Osobně doporučuji použít e-mail s doménou Vašich stránek nebo e-mail, který máte od poskytovatele internetu (je samozřejmě lepší použít e-mail, který nepoužíváte pro běžnou komunikaci). Do 48 hodin by Vám měl dorazit na zadanou e-mailovou adresu odkaz pro dokončení registrace. Vyplníte údaje o sobě a vyberete si způsob platby. Pak už můžete pouze čekat na e-maily s reklamou, které chodí cca 4 denně.

Stejně jako všechny podobné firmy i FUSION MAILS podporuje referenční systém, tzn. můžete vydělávat pomocí nabírání nových lidí (referrals). FUSION MAILS podporuje jednu úroveň referralů (pouze přímé referraly), za kterou dostanete podíl 15% z výdělku. Specialitou tohoto projektu je možnost nákupu referralů (nemusíte mít vlastní stránky nebo oslovovat své známé). Nakupovat můžete tzv. Random Referrals nebo Instant Referrals. Random referrals fungují tak, že jste umisťován jako sponzor pro nově registrované, kteří nepřišli přes žádný referenční odkaz. Instant Referrals jsou referralové bez sponzora vybraní z databáze členů. Ceny jsou celkem přiznivé, ale osobně jsem pro osobní nábor referralů (kromě Vašeho času zde není investice).

Kromě standardního členství u fusion MAILS, které získáte automaticky a zadarmo. Máte možnost získat také členství placená. Tato členství nejsou pro členy, kteří chtějí pouze vydělávat. Jsou to členství pro inzerenty zaměřená na slevy na reklamu. Osobně občas tuto formu reklamy využívám, proto to zde zmiňuji.

Kolik za jednotlivý e-mail můžete vydělat neuvádějí. Cena se odvíjí od ceny, kterou zaplatí inzerent za reklamu. Z osobní zkušenosti vím, že je to nejméně 0,25 centu. Ale přichází občas e-maily i za větší částku. U FUSION MAILS si můžete o výplatu zažádat po dosažení 1$. fusion MAILS podporují výplatu přes internetové peněženky – PayPal, AlertPay a Liberty Reserve. Platby probíhají dvakrát do měsíce. Některé z e-mailů jsou za body. Tyto body je možné vyměnit za reklamu, ale zároveň také převést na peníze.

FUSION MAILS poskytuje své služby tisícům inzerentům z celého světa již od roku 2003. Jedná se o jednu z platících firem. Peníze za čtení reklamních e-mailů jsou jedním z nejsnažších způsobů jak vydělat peníze na internetu. Není za to mnoho, ale určitě na tom neproděláte. Registrovat se můžete na stránkách FUSION MAILS.

Fusion Mails - peníze za e-maily